Služby pro psy

Každý pes a jeho pán, mají během společného života mnoho potřeb, které musí společně vykonat. Ať už je to návštěva veterináře, psího salónu, nebo cvičáku pro psy. Je obvyklé, že nastavene situace, kdy jste nuceni opustit svůj domov a potřebujete během vaší nepřítomnosti pohlídat vašeho mazlíčka. Pro tyto případy jsme na Dogslife.cz vytvořili katalog hotelů pro psy ve vašem okolí. S vaší pomocí ho budeme kategorii služby pro psy udržovat aktuální.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Život se psem

Výcvik psa

Každý pes je jiný a tak i způsob, jakým budete provádět výcvik se jistě bude lišit. Na našem psím webu jsme pro vás připravili katalog cvičáků, kam můžete se svým čtyřnohým mazlíčkem vyrazit. Pokud však nejste zastáncem společných lekcí a hodláte se svému psovi věnovat osobně, mrkněte do záložky Tréninkové tipy, kde pro vás přidáváme tréninková videa.

Kam se psem

I když zrovna neobrážíte výstavy psů, kde je precizně upravená srst nutností, čas od času bude váš pes potřebovat “údržbu”. Psí salóny jsou v tomto směru skvělou volbou. Profesionálové v salonech dokáží pracovat i s divočejšími pejsky, kteří tento druh péče zrovna nemilují. Zastříhnutí drápků, trymování, nebo odstranění zubního kamene, mohou být nedílnou součástí vaší návštěvy. Ono ruku na srdce, i takové koupání psa je mnohdy příjemnější přenechat profesionálům v salónu, kde vám oproti domovu nebude vadit, že máte mokrou podlahu.

Chystáte se na dovolenou, kde psi nejsou vítáni? Pak jste si jistě položili otázku, kam se psem? Pokud nemáte v rodině někoho, kdo se vám o vašeho mazlíčka může postarat, nabízí se možnost využití hotelů pro psy. Zde se o vašeho mazlíčka po dobu vaší nepřítomnosti rádi postarají. Doporučte nám své oblíbené.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Narazili jste na chybu?

Našli jste chybu, nebo je třeba doplnit informace? Napište nám.

Nejlepší krmivo pro psy

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo pro psy

Pin It on Pinterest