Veterinární ordinace

Tak jako lidé, i psi potřebují svého specializovaného doktora, který dokáže včas odhalit nemoci, či jiné obtíže, které by našemu čtyřnohému kamarádovi ztrpčovaly život. Na dogslife.cz se snažíme maximálně upravovat obsah a přidávat ty nejdůležitější informace pro chovatelé psů. Proto jsme pro vás připravili přehledný seznam veterinárních ordinací, které jsou rozděleny dle krajů a krajských měst. Vedení a udržení aktuálnosti informací jak veterinární ordinace funguje je velmi náročné. Informace jako provozní doba ordinace, seznam vybavení, či jména vyšetřujícího veterináře jsou velmi důležitá, zejména pokud daného lékaře neznáte. Proto budeme rádi, když i vy přidáte ruku k dílu a v případě, že najdete na našem webu chybu, či nepřesnou informaci, informujete nás.

Vhodné krmivo pro psy

Správný veterinář vám odborně poradí, jaké krmivo bude pro vašeho psa to nejlepší. Veterinář není ovlivněn reklamou, aktuální akční cenou, či jiným tlakem prodejců, kteří se vám snaží vnutit právě svoji značku krmiva.

Veterinář je odborník

Veterinární lékař je erudovaný specialista, který ví, co je pro vašeho psa nejlepší. Pokud vám předepíše léky, dietu pro psa, či doporučí aktivitu, kterou váš pes potřebuje, dbejte jeho rad. Pokud s některým lékařem nejste spokojeni, napište nám. I ostatní chovatele jistě zajímá, pokud je něco v nepořádku.

Než půjdete k veterináři

Veterinář vždy ocení, pokud si před jeho návštěvou připravíte maximum informací o vašem mazlíčkovi. V případě problémů budou veterináře zajímat informace jako: jak došlo k poranění, co pes snědl, jak dlouho příznaky trvají a pod. Rychlé předání všech informací může výrazně pomoci s léčbou psa.

Sledujte nás

Jsme na Facebooku i Instagramu

Přidejte se k nám a získejte výhody.

útulek pro psy

Útulky pro psy

Zaběhl se pes? Chcete dát nový domov psovi z útulku? Využijte náš seznam.

Psí útulky

sleva na krmivo

Nejlevnější krmivo pro psy?

Srovnáváme ceny krmiva všech značek.

Krmivo pro psy

psí salóny

Plemena psů

Katalog plemen od A do Z.

Plemenná kniha

Pin It on Pinterest