psí útulky

Základní myšlenkou psí školky je eliminovat samotu psů a dopřát jim pobyt v příjemném rodinném prostředí volně ve společnosti ostatních psů a s celodenní péčí pod odborným a školeným dohledem (letité zkušenosti se všemi druhy zvířat,více v sekci Osvědčení).

K dispozici mají pejsci svůj psí pokoj,kde si mohou hrát,odpočívat,lenošit na pelíšcích,chodit odtud na zahradu a každodenní dlouhé procházky,na přání majitele trénujeme poslušnost a různé dovednosti.Tím vším se jim snažíme co nejvíce a nejlépe zpříjemnit pobyt u nás,důraz klademe na jejich pocity a duševní potřeby (hračky,volnost,zábava ve smečce).Samozřejmostí je neustálý přísun čerstvé vody a krmení dle přání majitelů v odděleném prostoru.

Malí a menší pejsci jsou ubytováni a venčeni odděleně od větších,abychom zajistili jejich bezpečnost,pakliže si to majitel nepřeje jinak.

Všechna Vaše přání a požadavky týkající se Vašeho pejska vyslyšíme a rádi Vám v nich vyjdeme vstříc,je-li to v našich silách,chápeme,že každý pejsek je jiný a také zvyklý na něco jiného,ke každému pejskovi se chováme stejně hezky jako k našim vlastním.

Do školky chodí pejsci na kratší časové úseky,hotelem nazýváme péči o pejsky,kteří u nás tráví i noc,či delší časový úsek(dovolená majitele apod.)


 
Region Olomoucký kraj
Okres Prostějov
Město/obec: Kostelec Na Hané
Adresa Revoluční 459
URL https://skolkapsu.webnode.cz/
Telefon 773 007 852  V PRACOVNÍ DNY 9-17
email avoblok@seznam.cz

 

Napište nám

Narazili jste na chybu, nebo chcete doplnit informace o ordinaci?

Napište nám.

info@dogslife.cz

Krmivo pro psy

Jaké je nejlepší krmivo pro psy?

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo.

Recenze krmiva pro psy