Základem zdravého vývinu psa je správné krmení, čímž je míněno především kvalitní krmivo. Samozřejmě také záleží na způsobu krmení, pro které platí obecná zásada, že psovi bychom měli dávat tolik stravy, aby zbytečně nepřibýval na váze a udržoval si stále dobrou kondici.

Štěňata bychom měli krmit 5x denně a s jejich růstem je třeba četnost podávání krmiva omezovat až na 2-3 menší dávky denně u dospělých psů. Prioritou však je kvalita krmiva, kterého je na současném trhu velký výběr. Nejčastěji chovatelé psů podávají svým čtyřnohým kamarádům granule či psí konzervy.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Dobrá stravitelnost krmiva

Ne všechna tato krmiva splňují požadavky na kvalitní a správnou výživu, která musí být vyvážená a obsahovat potřebný poměr vody, energie, bílkovin, minerálních látek a vitamínů. Každému psovi samozřejmě vyhovuje něco jiného, ovšem známkou vhodnosti krmiva jsou pevné a tmavé výkaly, svědčící o dobré stravitelnosti. Pokud chcete svému pejskovi poskytnout to nejlepší, aby zdárně prospíval, měl zdravou kondici a byl neustále živý a plný energie, objednejte mu psí konzervy Max od české firmy Falco. Jedná se o masové psí konzervy, nad jejichž kvalitou žasl ve videu na Streamu i známý propagátor zdravé výživy Roman Vaněk.

Co obsahují psí konzervy Max od Falka?

Masové konzervy pro psy vyrábí rodinná firma SOKOL FALCO, s.r.o., sídlící ve Vížkách u Slatiňan v Pardubickém kraji a v jejímž čele stojí zkušený odborník na výživu zvířat veterinář MVDr. Jiří Sokol. Pokud budete na obalu konzerv hledat složení, překvapí vás, že nenajdete nic víc, než kuře.

O firmě

Firma totiž vychází z jednoduché filosofie, a sice že pes je masožravec. Proto do psích konzerv nepřidává žádné obiloviny, žádné cukry či jiné přísady. V jejich konzervách je kuřecí maso z kuřat porážených do 30 dnů jejich života, takže jejich kosti jsou ještě měkké a nehrozí žádná perforace trávicí soustavy ani jiné problémy. A jelikož v kostech jsou obsaženy všechny potřebné minerály i vitamíny, není potřeba je do konzerv přidávat.

Firma Falko vyrábí kromě konzerv z kuřecího masa i konzervy s hovězí svalovinou, kuřecí maso obohacené o dršťky, rybí a jiné druhy masa. Pokud chcete pro svého psa to nejlepší, co na současném trhu krmiv je k dostání, kupte mu psí konzervu Max od firmy Falco.

Zde několik nejšťavňatějších kousků.

Max deluxe krůtí a kuřecí svalovina 800 g

Falco MAX deluxe krůtí maso bez kostí 800 g

Falco MAX deluxe losos kousky 800g

Sokol Falco Max deluxe Srnec, daněk & jelen 800 g

Max Deluxe kostky hovězí svaloviny 800 g

[seznam_libisemi_shortcode]

Autor: Jiří Tobiáš | Foto: unsplash.com |

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest