hluchý pes
Blíží se prosinec a s ním i období svátků, cukroví a dárků. Když přijde na dárky, jsou tu ti, co se těší, až si je pod stromečkem rozbalí a ti, kteří spíše raději sami obdarovávají své blízké. Dárečky dáváme všem milovaným osobám, abychom jim připomněli, že nám na nich záleží a poděkovali jim za další rok naplněný láskou. Obrovské poděkování si zaslouží i naši čtyřnozí společníci, kteří každý svůj den tráví čekáním náš návrat domů. Až nás pozdraví a rozveselí zbytek našeho dne.

Z lásky pro pejsky

U většiny pejsků není složité najít to, co jim chutná. Spíše naopak. I když je váš mazlíček jedním z těch, co nepřemýšlí dvakrát nad tím, co sní, čumák strčí kamkoliv, a chutná mu vlastně vše (i to, co není ani jedlé), dejte mu k Vánocům něco speciálního. Vánoční dárek pro psího miláčka není tedy moc složité najít, zkuste třeba adventní kalendář pro psy. Možná si pamatujete, když jste jako malincí každé ráno běželi otevřít další okénko, které schovávalo nějakou dobrotu. Představte si, jak nadšený bude váš čtyřnohý mazel, když každý den dostane novou pochutinu. Pokud stále nevíte, co vybrat, sáhněte po dárkovém balíčku, kde najdete od všeho něco – něčím se tak určitě vašemu pejskovi trefíte do vkusu. Je tu i možnost, díky které nejenže uděláte velkou radost vašemu pejskovi, ale podáte tak pomocnou tlapku zvířátkům v nouzi. Již po několikáté se Akinu rozhodlo vydat limitovanou edici charitativního přetahovadla, z jehož prodeje jde celý výdělek na vybranou organizaci Druhá šance pro kavalíry, z.s.. Můžete tak využít možnost, jak udělat radost svému chlupatému mazlíkovi, a zároveň pomoci těm, kteří pomoc potřebují.

Dárky pro kočky

Přemýšlíte, jakým překvapením obdarovat vaši kočičku? Není moc neobvyklé, aby byly kočičky více vybíravé co se týče jídla nebo dobrot, ale ani tak nemusí být složitým úkolem vybrat dárek pro vaši milovanou kočku. Perfektní vánoční dárek pro kočku, i tu trošku rozmazlenou, můžete najít třeba ve formě dárkového balíčku. Váš mazlík tak bude moci ochutnat nejeden pamlsek a vyzkoušet několik hraček, ze kterých si vybere sám svůj nejoblíbenější kousek. Stejně jako u psů, i zde je možnost vybrat mazlíčkovi adventní kalendář pro kočky. Díky němu budete mít pro vaši kočku na 24 dní před Vánoci odměnu za každé pomazlení, kterým vás zahřeje. Dost možná si tento dárečkový rituál i vaše kočka zamiluje.

Potěšte své mazlíčky

Naší mazlíčci nás den co den obdarovávají – ať už je to nadšeným přivítáním domů po náročném dni nebo tím, že se k nám večer přitulí na gauči. Pro nás páníčky jsou chvíle, kdy se pomazlíme s našimi chlupatými přáteli, jednou z mnoha chvil běžného dne – pro ně je to však celý život. Nezapomeňte jim tedy vybrat nějakou dobrotu, nový pelíšek či hračku, a vracejme jim tak lásku a radost každý den. Ještě o trošku více ale na Vánoce. A ty už klepou na dveře. Zabalte tak pod stromeček i těmto členům rodiny něco, díky čemu budou vrnět blahem a spokojeně vrtět ocáskem.

Autor: Jiří Tobiáš | Foto: unsplash.com |

Pin It on Pinterest