granule pro psy finevo
Jistě si mnozí z vás říkají, jestli jsem se v nadpise nepřepsal. Řetězec domácích potřeb pro kutili vstoupil mezi výrobce krmiva pro psy a pod svojí privátní značkou Finevo připravil prémiové suché i mokré krmivo pro psy, vyrobené z vysoce kvalitních ingrediencí. Vyváženou kombinaci vhodných živin pro psa volil výrobce na základě výzkumu GfK. Výsledek tak odpovídá požadavkům českých chovatelů, tedy kombinaci výživné hodnoty krmiva a příznivé ceny. Ať už doma máte čistokrevné plemeno, nebo křížence, jistě pro něj chcete stravu, která ho nejen zasytí, ale bude mu i chutnat.
[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Co je na obalu, je i uvnitř

Heslo, které se mi osobně velmi libí. To co vidíte na obalu, najdete i v obsahu uvnitř. Krmiva Finevo neskrývají složení, ani se nijak nesnaží manipulovat s kupujícím. Páníčci tak přesně vědí, co nakupují. Tímto heslem zřejmě Hornbnach naráží na některé výrobce krmiva, kteří byli v minulosti obviněni kvůli nepravdivým údajům o obsahu v pytlích. Jak uvedl Daniel Brychta : “Uvědomujeme si, že vysoce kvalitní strava je pro zvířata stejně důležitá jako pro nás lidi. Výroba krmiva Finevo proto plní stejné hygienické standardy, jaké se dodržují při výrobě potravin. Jedná se například o potravinářské standardy ISO Food StandardsHACCP Codex. Na vývoji krmiva s námi úzce spolupracovali veterináři a odborníci na výživu. Cílem bylo vytvořit krmivo s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu. Věřím, že FINEVO je důkazem toho, že dobré krmivo pro zvířata nemusí být drahé.”

Prémiové krmivo Finevo

Výrobce krmiva Finevo sází na vysoký podíl čerstvého a sušeného masa. Vysoce kvalitní oleje, zelenina, bobule a bylinky poskytují navíc přírodní živiny a účinné látky. Finevo dále nabízí např. druhy krmiva bez obsahu obilovin nebo druhy s jedním jediným živočišným zdrojem bílkovin. Suché i mokré krmivo je uzpůsobeno dle stáří psů, ale i jejich specifickým zdravotním omezením jako jsou: nadváha, sterilizace, či citlivost na vybrané ingredience.

Hobby market Hornbach působí na více trzích a tak jeho nové krmivo najdete na prodejnách v Česku, Slovensku, Německu a Rakousku.

 

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest