Inzerce psů

Darujete, či prodáváte štěně, nebo naopak chcete koupit pejska? Zkuste inzerci psů na dogslife.cz. Inzerát do psí inzerce můžete vložit rychle, zdarmaBEZ registrace klidně i z mobilu. Pro zveřejnění inzerátu je nutné pouze zadat všechny povinné údaje, které jsou označeny hvězdičkou. Inzerát necháváme viditelný po dobu 180 dní. Pokud však není inzerce aktuální, skrýváme ji dříve.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

!!! ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ NEPOSÍLEJTE NIKOMU PENÍZE PŘEDEM !!!

1 12 13 14

Psí inzerce zdarma

Rozhodli jste se pro tento velký krok a chcete váš domov obohatit o přítomnost čtyřnohého kamaráda? S námi si jistě vyberete toho pravého. Inzerce psů na dogslife.cz je oblíbenou destinací nejen odborných chovatelů, kteří hledají ideální protějšek pro krytí fenky, ale i budoucích hrdých majitelů psího mazlíčka. Pro snadný kontakt mezi chovateli můžete v detailu inzerátu najít přímé spojení na inzerenta.

V rámci bezpečnosti rozhodně nedoporučujeme nikomu posílat peníze předem na účet. Server Dogslife.cz neprovádí výkup, ani jinak nezasahuje do obchodní činnosti spojené s obchodem mezi inzerentem a zákazníkem. Z tohoto důvodu neneseme odpovědnost za případné škody. 

Darování psa

V životě člověka mohou nastat situace, kdy se již nedokážete postarat o svého psa. V těchto případech doporučujeme zvážit dvě možnosti. Umístění psa do útulku, kde bude mít dostatečnou péči a zdravotní dohled, nebo nabídnout psa v naší sekci psi k adopci. Pro psa je jakákoliv změna prostředí náročná, tím spíš, pokud změna proběhne hned několikrát. Adoptování psa tak může proběhnout postupně a pro psa příjemněji.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Nejlepší krmivo pro psy

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo pro psy

Pin It on Pinterest