Region Liberecký kraj
Okres Jablonec Nad Nisou
Město/obec: Jablonec Nad Nisou
Adresa Lučany 627
URL dasenka-utulek.cz
Telefon 483 300 208
606 472 619
email lozutulekdasenka@seznam.cz

 

 

Psí útulek Jablonec nad Nisou

Útulek „Dášenka“ zaštiťuje Liga na ochranu zvířat ČR, což je zájmová nezisková organizace, dobrovolné sdružení jednotlivých organizací ochránců zvířat. Byla založena začátkem roku 1990 akademickou malířkou Matyldou Dorazilovou v Praze. V současné době má Liga 13 členských organizací a působí po téměř celém území České republiky. V Jablonci nad Nisou byla založena a oficiálně zahájena činnost 14.10.1995 a jejími zakladatelkami jsou Dagmar Holanová se svojí dcerou Dagmar Kubištovou.

Aktuální dění z útulku najdete v sekci Články, tipy; další fotografie (nejen) z útulku si můžete prohlédnout na rajče.net

JAK MŮŽETE POMOCI?
Vítáme všechny, kteří chtějí pomoci útulkovým a opuštěným zvířatům. Za jakoukoli pomoc budeme vděční; je třeba nebýt lhostejným k utrpení živých tvorů, nebo si myslet, že se postará někdo jiný, protože “mě” se něco takového netýká. Není tomu tak, odpovědnost je v tomto případě na nás všech, na lidech. Přestože se náš útulek snaží, nestačí to. Nezvládneme všechno sami a proto uvítáme každou podanou ruku, každou korunku, která pomoc zefektivní. Opuštěná, týraná a zanedbaná zvířata se ze své svízelné situace sama nedostanou, jsme pro ně jedinou záchranou. Pokud se jim rozhodnete pomáhat společně s námi, zkuste začít třeba tím, že si vyberete jednu (či více) forem pomoci z této stránky. Není to marný krok a všem, kteří tak již učinili, moc děkujeme!

 

Pin It on Pinterest