útulek pro psy

Adopce na dálku

Prostřednictvím adopce na dálku máte možnost finančně přispívat na konkrétní zvíře umístěné v našem útulku. Tato služba je určena pro lidi, kteří by rádi pomohli nějakému zvířeti, ale nemohou si ho vzít do svého domova. Zvíře, na které chcete přispívat, si můžete vybrat na fotografiích v nabídce psů a koček.

Budeme rádi, když se rozhodnete podporovat hlavně stará, nemocná, hendikepovaná a další těžko umístitelná zvířata, která mají minimální šanci nalézt nový trvalý domov v rodině. Tyto zvířata v naprosté většině dožívají v našem útulku, protože stará zvířata neutrácíme jen z důvodu jejich věku! Utrácíme pouze minimum zvířat, většinou nemocných či trpících. Můžete však na dálku adoptovat i jakékoliv jiné zvíře, které získá Vaše sympatie, a přispívat na jeho výživu či výdaje za jeho veterinární ošetření.

Náš útulek se nachází na samotě v bezprostřední blízkosti Lednicko-valtického areálu. Kolem jsou pole, louky, lesy a řeka, ale i naše zahrada skýtá možnost Vaší procházky s Vámi vybraným pejskem, pokud se rozhodnete ho navštívit.

Samozřejmostí je vystavení potvrzení o Vašich příspěvcích pro daňové úlevy a pokud budete chtít, i zveřejnění Vašeho jména na našich stránkách. Za Vaše příspěvky předem děkujeme.


 
Region Jihomoravský kraj
Okres Břeclav
Město/obec: Lednice Na Moravě
Adresa Bulhary 215
URL http://nunvar.sweb.cz/
Telefon +420 724 231 633
+420 607 510 112
email nunvar@seznam.cz

 

Napište nám

Narazili jste na chybu, nebo chcete doplnit informace o ordinaci?

Napište nám.

info@dogslife.cz

Krmivo pro psy

Jaké je nejlepší krmivo pro psy?

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo.

Recenze krmiva pro psy