Psí útulek Prostějov

Útulky slouží k dočasnému umístění nalezených, opuštěných, toulavých či odchycených zvířat. Útulek dále také představuje místo, kde se střetávají různé rasy psů, kteří musí v klecích čekat na případné nové majitele. Stává se i, že mnozí lidé si vyberou psa, kterého za pár dní pohodí do popelnice, uvážou ke stromu tak, aby se nemohl hýbat.  Proto, velmi dobře si rozmyslete jaké plemeno si chcete a můžete vybrat. Jestli pro něj máte dostatek času, prostoru a lásky. Pokud máte jistotu a víte, že jste připraveni si osvojit psa, pak čtěte dál a dozvíte se o útulcích kolem Prostějova.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]
Region Olomoucký kraj Okres Prostějov Město/obec: Čechy pod Kosířem Adresa Samota 133, URL http://www.vorisek.org/ Telefon +420606855797 email utulekvorisek@seznam.cz   Psí ...

Útulek pro psy Prostějov

Přímo v Prostějově útulek zatím není, zato když se něco stane vašemu miláčkovi, můžete s ním spěchat do veterinární ordinace a dále pro uspokojení náročného jazýčku, je zde prodejna velmi kvalitního krmiva, které můžete zakoupit i pro některý z útulků. 

Útulek Voříšek

Tento útulek je relativně mladý, vznikl teprve před 12 lety a ve svojí péči zatím mají 1400 psů. Pro svoji novotu, nemají moc peněz, i přesto je nutné platit krmivo, opravy, veterinární zákroky a náklady za elektřinu. Samozřejmě že by potřebovali přistavit kotce pro malá štěňátka a pro starší vyhřívané kotce. Společnosti můžete pomoci finančně, dekou či krmivem. Každá pomoc je důležitá. Útulek se nachází v Čechách pod Kosířem, který 20 minut od Prostějova

Domov pro opuštěná zvířata IRA

Tento domov nemá webové stránky a tak je těžké posoudit jejich práci na záchraně zvířat a zda zatím fungují. Současná situace v ČR donutila skončit mnoho podniků. Domov je možné najít v Čelčicích 81, což je 25 minut od Prostějova. 

 

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Veterinární ordinace Prostějov

Online katalog veterinářů ve ve vašem okolí

Nejlepší krmivo pro psy

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo pro psy

Pin It on Pinterest