Psí útulek Jindřichův Hradec

V okolí Jindřichova Hradce jsou aktuálně v provozu dva subjekty, které se starají o zatoulané a odebrané psy. Jejich provoz je časově i finančně náročný a neobejde se bez pomoci dobrovolníků a sponzorů. Ze získaných prostředků je financován nákup krmiva, desinfekčních prostředků, nebo zákroky veterináře. Zvažujete pořízení psa? Co takhle pes z útulku? Psi v útulcích čekají na nového pána a i když je o ně dobře postaráno, lásku páníčka nejde nahradit. Poplatky za psa z útulku jsou minimální a máte vždy jistotu, že nepodporujete nelegální množírnu, ale chovatele, který se snaží najít psům nový domov.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]
Region Jihočeský kraj Okres Jindřichův Hradec Město/obec: Jindřichův Hradec Adresa Na hradbách 49/I URL http://www.cibela.cz/ Telefon +420 603 219 149 ...
Region Jihočeský kraj Okres Jindřichův Hradec Město/obec: Jindřichův Hradec Adresa Lišný Dvůr URL psi-jh.estranky.cz Telefon info o psech pí Roštěková: ...

Útulek pro psy Jindřichův Hradec

Podobně jako v útulku čekají tato zvířata na svého dosavadního majitele, případně je jim nalezen následně nový domov. Pokud si chcete takového psa adoptovat, v konkrétní instituci, která jej má v péči, vám rádi poskytnou bližší informace. Mějte na paměti, že pes z útulku za sebou již má určitou minulost, která může ovlivnit jeho chování. S povahovými specifiky každého z nich vás v útulku rádi seznámí.

Pokud tedy nevyžadujete nutně určitý vzhledový standard nebo konkrétní povahové rysy daného plemene, je pro vás pes z útulku vhodnou alternativou. Máte tak záruku, že nepodporujete množírnu a současně pomáháte dobré věci. Navíc i ve srovnání s koupí štěněte s PP ušetříte.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Veterinární ordinace Jindřichův Hradec

Online katalog veterinářů ve ve vašem okolí

Nejlepší krmivo pro psy

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo pro psy

Pin It on Pinterest