Psí útulek Beroun

Psi patří k nejoblíbenějším domácím mazlíčkům a jejich počet rok od roku vzrůstá. Často se stávají také dárky, které ale nejsou vždy vhodné. Před pořízením psa bychom si měli uvědomit několik věcí. Toto zvíře s námi bude žít až 15 i více let, Budeme mít po tuto dobu možnost se o něj patřičně starat? Budeme na něj mít dost času? Pes totiž vyžaduje pravidelné venčení dvakrát až třikrát denně. Podobně jako lidé starší jedinci také trpí četnými zdravotními problémy a to pro nás bude znamenat zvýšenou péči a návštěvy veterináře. Pes nás ale rovněž může omezovat v našich oblíbených volnočasových aktivitách. Zdaleka ne na všech místech je možné ubytování se psem, čili pokud rádi cestujeme, měli bychom pořízení tohoto mazlíčka zvážit. Víte o útulku, který zde chybí? Napište nám.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]
Region Středočeský kraj Okres Beroun Město/obec: Bzová Adresa Bzová 45 URL https://www.zvirecipohoda.cz/ Telefon +420732657424 email novotna@zvirecipohoda.cz   Jak nám můžete ...

Útulek pro psy Beroun

S rostoucí popularitou chovu psů roste i počet nechtěných zvířat. Pro ty jsou zřizovány útulky, kde je lze umístit. Když už dojde k situaci, že se o pejska nemůžeme z jakéhokoliv důvodu starat, využijme tuto možnost a nenechávejme jej na ulici. Mnozí mají možnost získat nové majitele, kteří jim věnují svou přízeň. Kvalita psích útulků se liší. Některé umožňují venčení psů či canisterapii. To je vítaný způsob pro lidí, kteří si nemohou pořídit vlastní zvíře a takto mají možnost kontaktu s ním.

Řada útulků se zabývá i jinými opuštěnými zvířaty. Nejčastěji se jedná o kočky, ale setkáme se také s hospodářskými zvířaty. Dobu návštěvy útulku určuje provozní doba, psi však jsou mnohde také přijímání po telefonické domluvě mimo ni. Osvojením jednoho z nich uděláme radost nejen sobě, ale učiníme i dobrý skutek. V poslední době mnoho takových zařízení pracuje na hranici své kapacity a život v dobré rodině je pro pejska nesrovnatelně lepší než pobyt v sebelepším psím útulku. Psa si takto můžeme osvojit rovněž v Berouně a okolí, kde najdeme hned několik takovýchto psích domovů.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Veterinární ordinace Beroun

Online katalog veterinářů ve ve vašem okolí

Nejlepší krmivo pro psy

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo pro psy

Pin It on Pinterest