Psí útulek Benešov

Zatoulal se vám pes a nemůžete ho najít? Chcete si pořídit psa z útulku, nebo jen domluvit schůzku? Pro tyto i další případy jsme pro vás vytvořili katalog psích útulků, kde můžete snadno najít nejbližší útulek k vašemu domovu. Ne každý pes má to štěstí a narodí se do milující rodiny, mnoho pejsků o své páníčky příjdou, nebo se s nimi musí rozloučit kvůli nenadálé situaci. Pro tyto případy jsou zde útulky pro psy. Podívejte, jaké útulky můžete navštívit v kategorii útulek Středočeský kraj, nebo přímo v okrese Benešov. 

 

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]
Region Středočeský kraj Okres Benešov Město/obec: Maršovice U Benešova Adresa Maršovice 107 URL neuvedeno Telefon +420317744394 email neuvedeno   Jak ...

Útulek pro psy Benešov

Také město Benešov poskytuje prostřednictvím psích útulků zázemí pro zvířata, která aktuálně nemají domov. Slova o domově jsou v tomto případě skutečně příhodná. Soudobé útulky se totiž snaží svým chráněncům pokud možno zajistit důstojné životní podmínky. Útulek by přirozeně měl být z principu pouze dočasný. Má představovat jakousi „přestupní stanicí“ předtím, než zvíře odejde k právoplatnému majiteli. To však neznamená, že čtyřnozí obyvatelé jsou tu odsouzeni pouze k tomu přežít, než se jich někdo ujme. Dobrovolníci i zaměstnanci se aktivně snaží o to, aby se psům i jiným opuštěným zvířatům dostalo potřebného materiálního komfortu a také pozornosti.

Přestože zájem stálého páníčka nemohou nahradit, dělají tito lidé maximum v rámci svých finančních i lidských možností. Ostatně přes veškerou snahu existují i takoví jedinci, kteří v útulku nakonec zůstávají trvale. To jsou zvířata, která z nejrůznějších důvodů již umístění nenašla. V takovém případě uvítají alespoň vaši návštěvu a pomazlení.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Veterinární ordinace Benešov

Online katalog veterinářů ve ve vašem okolí

Nejlepší krmivo pro psy

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo pro psy

Pin It on Pinterest