Psí útulek Rokycany

Pokud jste již dobře zvážili, že chcete pejska, možná je na čase navštívit útulek. Prohlídka probíhá v úředních hodinách, nebo po dohodě. K osobnímu kontaktu se psem dojde až později. Mnoho lidí, kteří by mezi psy chodili vybírat, by jim nedělalo dobře. Když bude váš favorit náročnější na výchovu či bude nějakým způsobem problémový, je lepší začít postupně se zvykacími procházkami. Vyzvednout si psa může dospělá osoba trvale žijící na území ČR. S sebou mějte občanský průkaz a nějakou hotovost. Platí se vakcinace, očkování, čip a jeho registrace. Cena bývá tak 700,- Kč. Nezapomeňte také obojek a vodítko pro vašeho nového člena rodiny.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]
Region Plzeňský kraj Okres Rokycany Město/obec: Němčovice Adresa Němčovice 43 URL .facebook.com/utulekNemcovice Telefon 602 799 335603 315 320 email utulek@nemcovice.cz ...

Pomoc útulkům je vítána

Dobré skutky můžete vykonat i jinak, než že si pejska vezmete domů. Útulky přijímají nejen dary v podobě peněz či krmiva. Velkou pomocí jsou i hračky, deky, ručníky, obojky, vodítka nebo třeba psí šampony. Také dobrovolníků nebývá dost, vzniká tak další forma pomoci. Útulek nabízí pomoc i vám. Žijete sami a není, kdo by se o vašeho miláčka postaral, například, když skončit v nemocnici? Je zde možnost psa dočasně umístit.

Proč si adoptovat psa z útulku

Psí útulky jsou svou existencí mnohdy přímo závislé na dobré vůli okolí, zejména tehdy, pokud vznikly jako soukromý subjekt. Víceméně nejlépe jsou obvykle zajištěny po finanční stránce útulky městské či obecní, kde se o přísun financí stará právě konkrétní město nebo obec. Prostředky sem plynou přímo z jejich rozpočtu. To však rovněž závisí na ochotě vedení města či obce vůbec dotčené finance vyčlenit. Řadě běžných lidí navíc není osud opuštěných zvířat lhostejný. Proto mají potřebu pomáhat a zakládají vlastní iniciativy. Tady už bývá nutné zajistit chod po ekonomické stránce i z dalších zdrojů. Adopcí konkrétního zvířete či jinou pomocí tak aktivně pomáháte nejen opuštěným zvířatům, ale usnadňujete práci i těmto lidem. A samozřejmě tím i aktivně přispíváte ke zlepšení celkové situace v útulcích. 

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Veterinární ordinace Rokycany

Online katalog veterinářů ve ve vašem okolí

Nejlepší krmivo pro psy

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo pro psy

Pin It on Pinterest