psí útulky

Domácí psinec

Je pokoj v domě upravený speciálně pro naše psí hosty. Najdete v něm 5 oddělených kotců. Kachlová kamna a ústřední topení udrží naše miláčky v teple, i když kolem řádí vánice. Ubytování v domácím psinci je vhodné pro pejsky, kteří jsou zvyklí pobývat doma.

Pro maximální pohodlí a spokojenost hotelových hostů je pokoj provoněn uklidňujícími přírodními esencemi. Pejsci, kteří jsou zvyklí odpočívat na vyvýšeném místě mají k dispozici pohodlné křeslo. Denní režim se snažíme maximálně přizpůsobit zvyklostem hotelových hostů, aby se u nás cítili jako doma. Pravidelné venčení probíhá minimálně 4 x denně a součástí je i dlouhá procházka v překrásných okolních lesích. K dispozici je pejskům i oplocená zahrada o rozloze 3500 m2, kde se mohou pod dohledem do sytosti vyběhat. Protože je našim cílem, aby si u nás hosté odpočinuli, relaxovali a cítili se příjemně, věnujeme dostatek času mazlení, hraní a uklidňujícím masážím.

Budova s výběhy

Prostorná hospodářská budova byla přeměněna v luxusní psinec, kde najdete 7 kotců. Celý psinec je pro snadnou údržbu a maximální hygienu vykachlíčkován. Každý pejsek má samostatně regulovatelné podlahové topení pro zachování teplotního komfortu i v tuhé zimě. I pejsci, kteří jsou zvyklí pobývat s rodinou doma, se zde budou cítit dobře. 4 z kotců mají samostatné průchody ven do velkoryse rozložitých venkovních výběhů. Kotce i výběhy jsou postaveny tak, aby odolaly i těm nejvynalézavějším chytrolínům. Díky mimořádně pevnému plotu i důmyslně řešenému uzavírání dveří se mohou majitelé cítit klidní, protože jejich miláček je v naprostém bezpečí. Vnitřní kotce i venkovní výběhy jsou natolik prostorné, že se v nich bez problémů ubytují 2 psi velkých plemen. Venkovní výběhy jsou částečně vydlážděné přírodním kamenem a doplněny drobným štěrkem. Díky tomu se snadno udržují a pejskům nedělá problém na štěrku vykonat svou potřebu. Venkovní výběhy jsou do výše 1,2 m vyzděné a do zbývající výše 2,2 m opatřené silným plotem. Díky tomu je zamezeno zbytečnému vzájemnému rušení vedle sebe ubytovaných hostů. 2 kotce, které nemají samostatný výběh jsou ovšem rozděleny přepážkou s průchodem a tak tvoří ložnici a jídelnu. Jsou vlastně dvojkotcem s průlezkou. Pejsci probíhání z ložnice do jídelny milují. Všichni psi ubytovaní v budově s výběhy jsou pravidelně venčeni, mají k dispozici zahradu a oplocený výběh. Mimo to chodí pravidelně na procházku na vodítku do okolních lesů. Můžete si být jisti, že Váš miláček bude mít dostatek pohybu i jiného vyžití

Karanténní kotce

V hospodářské budově, ovšem mimo hlavní část naleznete 2 vykachlíčkované mimořádně prostorné kotce, kde ubytováváme pejsky, kteří jsou opravdu obrovitých rozměrů. Bez problémů v nich najde pohodlí bernardýn i vlkodav. Tyto kotce jsou používány i pro hárající feny, aby příliš nerušily naše ostatní hosty a nevzbuzovaly v nich nenaplnitelé touhy. Budou v bezpečí za 3 dveřmi, pod 2 zámky na 2 západy, aby se za nimi nevloudil roztoužený nápadník. Zároveň tyto prostory využíváme pro mimořádně agresivní psy, kteří by v touze po boji mohli představovat nebezpečí pro ostatní klienty našeho hotelu.

Ubytování ve smečce aneb VIP hosté

Pejsky, kteří jsou snášenliví a jsou našimi pravidelnými hosty necháváme volně, společně s našimi psy. Mají k dispozici celý dům, jen ložnici se nám podařilo uhájit. Jejich denní režim se stejný jako program našich psů. Mohou se kdykoliv proběhnout po zahradě a chodí na pravidelné procházky. Je to ideální varianta, ale nemůžeme vám ji zaručit. Rozhodující slovo, zda bude nový člen přijat, mají naši psi. Fenky mají lepší vyhlídky. V plné sezóně se navíc může stát, že bude smečka natolik početná, že již nebude možné přidat dalšího hafíka. Bezpečnost našich hostů a našich vlastních psů je na prvním místě, proto není rozhodně možné, aby byl takto ubytován pes, který jeví jakékoli známky agrese, není naším pravidelným hostem a dobře jej neznáme. V současné době je našimi klienty asi 15 psů, kteří mají tuto možnost. Není vyloučeno, že se i váš miláček stane VIP hostem.


 
Region Moravskoslezský kraj
Okres Opava
Město/obec: Bohuslavice U Hlučína
Adresa Závada 71
URL www.koira.cz
Telefon +420 736 670 497
email info@koira.cz

 

Napište nám

Narazili jste na chybu, nebo chcete doplnit informace o ordinaci?

Napište nám.

info@dogslife.cz

Krmivo pro psy

Jaké je nejlepší krmivo pro psy?

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo.

Recenze krmiva pro psy

Pin It on Pinterest