útulek pro psy

Adopce na dálku :

můžete si zvířátko tzv. adoptovat, budete u něj psáni jako adoptivní chovatelé, většinou se jedná o zvířátka, která jsou u nás dlouho. V případě zájemce ke skutečné adopci budete informováni, v případě fixace se zvířátkem je možná domluva s budoucím chovatelem ohledně dalšího kontaktu se zvířátkem. V útulku  jej můžete venčit, trávit s ním čas u nás, na dohodu jej vzít na delší výlet, domů …dle možností nás i Vás a hlavně potřeb zvířátka. V případě Vaší časové tísně Vám budou zasílány emaily s fotografiemi a zprávami o vybraném zvířátku. Finanční podpora je libovolná. Pokud bude zřejmé, že je adopce na delší dobu ( neumístitelnost zvířátka) vystavíme Vám Certifikát o adopci.

Dále

Pomocí, jakou nám můžete poskytnout je pochopitelně zajištění láskyplného domova pro pejska či kočičku, kteří neměli štěstí na svého majitele. K tomu je třeba předem pečlivě zvážit všechna pro a proti tak, aby bylo o zvířátko opravdu skvěle postaráno a aby se již nikdy nedostalo do špatných rukou.Ne všichni mohou tuto pomoc poskytnou, proto uvádíme výčet dalších potřeb našeho útulku:  

    • konzervy, kapsičky, granule, piškoty, rýže, těstoviny apod. pro přípravu jídel
    • stelivo pro kočky (kočkolit)
    • staré deky, matrace, peřiny, větší kusy látek, povlečení, ručníky, prostěradla, hadrové pleny i kousky látek na čištění (čisté, vyprané)
    • desinfekční prostředky, saponáty, smetáky, lopatky, kbelíky a další potřeby pro úklid
  • igelitové pytle, podložky, tašky na odpad, větší kusy igelitů apod.

 
Region Karlovarský kraj
Okres Cheb
Město/obec: Mariánské Lázně
Adresa Hamrníky, U Mlékárny 718
URL https://utulek-ml.estranky.cz/
Telefon 777 216 399
email psiutulekML@seznam.cz

 

Napište nám

Narazili jste na chybu, nebo chcete doplnit informace o ordinaci?

Napište nám.

info@dogslife.cz

Krmivo pro psy

Jaké je nejlepší krmivo pro psy?

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo.

Recenze krmiva pro psy