Region Jihomoravský kraj
Okres Brno-město
Město/obec: Brno
Adresa Kociánka 23
URL interpespenzion.estranky.cz/
Telefon

608 137 790

511 130 520

email utulek.interpespenzion@seznam.cz

 

Psí útulek Brno Kociánka

Útulek Interpespenzion žije pouze ze sponzorských darů a darů od drobných dárců. Díky těmto hodným lidem může útulek přežít. Děkujeme Vám. Za peníze, které dostáváme, můžeme nakoupit granule u výrobců za výrobní ceny, které jsou podstatně nižší.
 
Přesto ale finančních darů se nám nedostává. Staráme se totiž o staré a postižené pejsky, které necháváme v útulku v klidu dožívat, v tzv. “Domově důchodců”. Se stářím přicházejí zdravotní problémy, potřebují léky na povzbuzení činnosti srdce, na klouby, různé diety. Se zdražením léků (např. FORTEKOR lék na povzbuzení činnosti na měsíc pro malého pejska stojí 350,-Kč).
 
Tento problém se vztahuje taky na koníky. Jsou to už kluci v letech, které už jejich bývalí majitelé nechtějí, nebo nemohou z různých důvodů mít. Jenom okovat tyto důchodce min. 4x do roka za sponzorskou cenu stojí 2 500,- Kč x 4. Ale jsou hodní, vděční a milý, přijďte se na ně podívat.
 
Stále pro ně ale potřebujeme:
– krmivo /granule, konzervy, tvrdé pečivo pro koně, pamlsky…./
Pro útulek koní týraných koní – stáj Dromy
potřebujeme:
– seno, slámu, oves, ječmen, ovesný šrot, kukuřici nebo kukuřičný šrot, krmnou řepu, zelené krmení, piliny na podestýlku…
 
Dary můžete přivést každý den, týraná a opuštěná zvířátka vám budou vděčna ….

… mockrát děkujeme.

Finanční dary prosíme posílejte na č.ú.: 203144995/0300

 

Pin It on Pinterest