Region Jihomoravský kraj
Okres Vyškov
Město/obec: Vyškov
Adresa Cukrovarská 9
URL http://www.psivyskov.wbs.cz/
Telefon 517 346 356
725 726 374
email zoopark@zoo-vyskov.cz

 

Záchytná stanice Vyškov

Všichni pejsci jsou umístěni v záchytné stanici ve Vyškově, o kterou se stará ZOO Park Vyškov. Tam si také můžete zajít pejska vyzvednout. Jediné, co je třeba udělat je, zajít do ZOO Parku do kanceláře (v pracovní dny v době od 8:00 – 15:00) a tam Vám ochotně pejsky ukáží, případně vydají. Nebo zavolat na telefon 517 346 356 a domluvit se přímo.

Pokud se stane, že Vám pejsek uteče a je umístěn se k nám do záchytné stanice, je třeba si ověřit přímo v zoo, jestli se jedná skutečně o vašeho psa. Pokud je tomu tak, zajděte si na policii zaplatit sankci za přestupek (od 100 do výše 1000 Kč) za odchyt pejska. Po tomto úkonu Vám bude pes ze stanice vydán.

Jestliže chcete pejskovi poskytnout nový domov a stanete se tak novým majitelem psa, je potřeba vyplnit předávací formulář v kanceláři v ZOO Parku. Za pejska se obvykle nic neplatí. Když je pes už  naočkovaný a odčervený, při převzetí se zaplatí jen za tyto úkony celkovou částku 450 Kč. Psa očkujeme, pokud je ve stanici déle než měsíc. Pokud se pejsek vydává dříve, než je naočkovaný, od 26.4.2010 se bude výdej psa do nové rodiny platit 100 Kč. Peníze za vydané psy budou složit výhradně na potřeby záchytné stanice, mezi které se řadí hlavně krmení pro psy.

 

Pin It on Pinterest