Region Pardubický kraj
Okres Ústí nad Orlicí
Město/obec: Žamberk
Adresa Orlická Kasárna 943
URL orlicko-psiutulek.estranky.cz/
Telefon 721941080
email psiutul.orlicko@seznam.cz

 

Útulek pro psy Žamberk

 

ADOPCE NA DÁLKU
Adopce na dálku je populární způsob pomoci, jehož podstatou je sponzorování. Přes veškerou snahu se všem pejskům najít nový domov nepovede. A tak útulek se pro mnohé, obzvláště ty starší, stává domovem a my se o ně staráme, jak nejlépe dovedeme. Je zřejmé, že zájem veřejnosti je hlavně o mladé psy a štěňátka. Díky novele zákona, kde se stát zbavil zodpovědnosti za nalezená zvířata, přestávají mít tito starší pejskové zřejmě nárok na život.
Proto jsme se rozhodli touto  formou požádat o pomoc a nabídnout adopci na dálku. Prosíme jednotlivce, kolektivy či organizace o jakoukoli pomoc.

JAK MŮŽETE POMOCI?
Tato adopce spočívá v různých příspěvcích a darech pro konkrétního pejska, kterého si vyberete. Nemusí se jednat jen o finanční dary, ale může to být také krmivo, pamlsky, hračky, pelíšky…
Finanční prostředky se také využívají na veterinární potřeby, pokud to ten konkrétní pejsek potřebuje.
Budete-li mít zájem, Vaše dary s Vaším jménem uveřejníme na naších webových stránkách. V případě skutečné adopce budete informováni za předpokladu, že na Vás budeme mít spojení, telefon, email.

POZOR, POZOR, ZMĚNA ČÍSLA ÚČTU:

107-0161510247/0100   

v.s. zůstává 999999

anebo v.s. podle psa, kterého máte zájem sponzorovat,

konkrétní v.s. najdete přímo u pejska.

Pozor, pokud budete posílat konkrétnímu psu, tak se bude var. symbol lišit a u každého psa najdete správný symbol. Ostatní dary jako granule, pamlsky a jiné můžete dát i přímo na útulek v otevírací době v úterý a čtvrtek od patnácti do osmnácti hodin.

CO PŘINESE ADOPCE VÁM?
Není na světě mnoho lidí, kteří by se dokázali podělit. Ale ten, kdo to dokáže, může mít skvělý pocit, že pomůže spokojeně žít u nás některému z našich svěřenců.

Zapojit se mohou třeba školy, spousta dětí nemá z různých důvodů  možnost starat se doma o zvířátko a toto je jedna z nich. Také je možnost chodit za pejskem na návštěvu a být s ním v kontaktu (platí individuálně v případě, že zvíře nebude extrémně agresivní a nemůže Vás ohrozit).

 

Pin It on Pinterest