útulek pro psy

Kapacita útulku je 24 kotců, z toho jsou dva izolační. V letošním orce je průměrný počet psů na útulku téměř 23 psů. Našemu útulku se výborně daří umísťovat psy novým majitelům. V roce 2012 bylo do útulku přijato 38 psů, a předáno novým majitelům bylo 19 psů.

Útulek je pravidelně kontrolován Krajskou veterinární správou. Vzhledem k současnému technickému stavu útulku probíhají práce na novém projektu Studie útulku pro zvířata, ve kterém se předpokládá, že do konce roku 2014 bude otevřen nový útulek v Rožnově pod Radhoštěm.

Povinosti návštěvníků

a) Vstup návštěvníků do útulku je možná pouze za přítomnosti provozovatel útulku nebo ošetřovatele.b) Návštěvníkům je zakázán vstup do prostoru izolačních kotců a dále do výběhových prostor, pokud tam jsou volně puštění psi.

c) Návštěvníci si mohou v průběhu provozní doby půjčit psa na procházku. V tomto případě jim psa vyvede a předá ošetřovatel. Dětem mladší 18-ti let bude pes vydán na procházku pouze v doprovodu dospělé osoby.

d) Návštěvníkům je zakázáno krmit psy. Donesené krmivo je nutné předat ošetřovateli, který rozhodne o jeho dalším použití. Vhodné jsou zejména psí konzervy a granulované krmivo, případně nevařené těstoviny nebo rýže. Nevhodné jsou tzv. „kuchyňské zbytky“, a to pro vysoký obsah koření a soli.

e) Návštěvník je povinen neprodleně informovat ošetřovatele o zranění psem. Ošetřovatel provede o zranění záznam a poskytne návštěvníkovi základní ošetření.

f) Ten, kdo si vezme psa z útulku je po dobu 1 roku osvobozen od poplatku.


 
Region Zlínský kraj
Okres Vsetín
Město/obec: Rožnov Pod Radhoštěm
Adresa Rožnov Pod Radhoštěm
URL neuvedeno
Telefon 603 203 380
email neuvedeno

 

Napište nám

Narazili jste na chybu, nebo chcete doplnit informace o ordinaci?

Napište nám.

info@dogslife.cz

Krmivo pro psy

Jaké je nejlepší krmivo pro psy?

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo.

Recenze krmiva pro psy