Region Středočeský kraj
Okres Beroun
Město/obec: Bzová
Adresa Bzová 45
URL https://www.zvirecipohoda.cz/
Telefon +420732657424
email novotna@zvirecipohoda.cz

 

 

Jak nám můžete pomoci

Budeme moc rádi, když nás navštívíte. Když přijedete podrbat naše zvířecí svěřence za uchem, něco se o nich dozvědět, nebo využijete některou z našich aktivit, či si přijedete poslechnout naše přednášky.Vaše návštěvnost udržuje chod a smysl ekocentra Zvířecí pohoda. Finančně zvládnout chod ekocentra, zajištění krmiv a finančních prostředků na veterinární péči jsou záležitosti, které nám dávají zabrat více, než samotná každodenní péče o zvířata. Proto jsme velice vděčni za Vaši podporu.

Konkrétně nám můžete pomoci:

Venčení pejsků – naši pejsci jsou velmi kontaktní a procházkou po zdejší krajině jim uděláte velkou radost.
Dárkové poukázky – zakoupením dárkové poukázky pro Vaše blízké či známé, text upravíme dle Vašeho přání – ukázka ZDE.
Adopce na dálku
– můžete sponzorovat konkrétní zvířátko a stát se tak jeho adoptivním rodičem. Více informací naleznete v sekci adopce na dálku.
Materiální dary
– můžete nám pomoci dary určenými pro naše zvířátka, jedná se například o granulovaná a konzervovaná krmiva, piškoty, pamlsky pro pejsky a koníky, suché pečivo, mrkvičku- pro naše hendikepované koníky by nám pomohlo, kdybychom našli stálého nebo i jen jednorázového dodavatele sena za příznivou cenu. – velice nám také pomohou deky, obojky, vodítka a hračky.
Finanční dary
– Vašimi finančními dary nám kromě jiného nejvíce pomáháte zajistit veterinární péči pro hendikepované koně a opuštěné psy, kteří se k nám přijdou ve špatném zdravotním stavu.
Firemní sponzoring
– jsme nezisková organizace registrována na Ministerstvu vnitra. Finanční či materiální sponzorské dary poskytnuté firmou přijímáme na základě sponzorské smlouvy. Částku si sponzor zahrne do odpisu z daní.

Velmi si vážíme jakékoliv pomoci, je pro nás velice důležitá.
Děkujeme Vám.

 

Pin It on Pinterest