útulek pro psy

Chcete nás podpořit? Tak tu pro Vás máme následující možnosti:

Virtuální adopce:
je jeden ze způsobů, jak můžete podpořit konkrétní zvířátka, jejichž šance na umístění je minimální s ohledem na jejich vysoký věk, špatný zdravotní či psychický stav. Ačkoliv považujeme za nejlepší umístění zvířat do péče novému majiteli uvědomujeme si, že to není vždy možné a tak některá zvířata mohou prožít v útulku značnou část svého života. Péče o tato zvířata bývá často komplikovanější a zdlouhavá. Tím může být i velmi finančně náročná. Na druhé straně pak mohou být lidé, kteří by si rádi pejska, kočičku, nebo jiné zvířátko vzali domů, ale z různých důvodů to není možné. I pro Vás je virtuální adopce možnou cestou.

Pokud se rozhodnete podpořit virtuální adopcí některého z našich svěřenců finančně, můžete přispět i malou pravidelně zasílanou částkou. Při platbě na číslo účtu 5121511301/4000 uveďte variabilní symbol zveřejněný u konkrétního zvířátka. Vaše jméno zveřejníme u nabídky psa a na Vaši žádost Vám samozřejmě zašleme potvrzení o poskytnutí daru. V případě, že si nepřejete uveřejnění Vašeho jména, napište nám na info@animal-rescue.cz

Budete – li chtít takto adoptované zvířátko navštívit, určitě Vás rádi uvidíme. Domluvte se však na návštěvě předem telefonicky na 777 214 680.

Jednorázový finanční dar:
Finanční dar můžete poskytnout v hotovosti proti darovací smlouvě, nebo převodem na číslo účtu 5121511301/4000. O poskytnutí daru Vám bude vystaveno potvrzení, které můžete uplatnit při snížení daně z příjmu.

Materiální pomoc:
V současné době jsme dobře zásobeni krmivem, proto Vaši pomoc v této oblasti nepotřebujeme, ale velmi vítáme desinfekční prostředky (Savo, Persteril), odčervovací přípravky, pipety a další přípravky proti parazitům. Uvítáme i pomůcky pro péči o zvířata (obojky, vodítka, hračky, záchodky pro kočky…) . V současné době vítáme také stavební prvky pro budování oplocení – sloupky, pletiva, napínací dráty a podobně. Také na poskytnutí materiální pomoci Vám bude na požádání poskytnuto potvrzení.


 
Region Jihočeský kraj
Okres České Budějovice
Město/obec: České Budějovice
Adresa Novohradská 146
URL https://www.animal-rescue.cz/
Telefon +420 777 214 680 (8:00 až 20:00)
email info@animal-rescue.cz

 

Napište nám

Narazili jste na chybu, nebo chcete doplnit informace o ordinaci?

Napište nám.

info@dogslife.cz

Krmivo pro psy

Jaké je nejlepší krmivo pro psy?

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo.

Recenze krmiva pro psy