animal clinic

Hledáte tu nejkvalitnější péči o Vašeho mazlíčka, ať už jde o preventivní prohlídku, nebo ho něco trápí? Chápeme, že péče o zvířecí mazlíčky by měla být co nejkvalitnější, protože pro spoustu z nás jsou členové rodiny. Naše veterinární ordinace v Praze nabízí tu nejkvalitnější péči za využití nejmodernějších metod v oblasti veterinární péče.

veterina praha

Prevence i léčba

Specializujeme se jak na preventivní vyšetření, tak na ošetření zranění i náročnou léčbu. Na naší klinice máme nejmodernější technologie a zkušený tým veterinářů. Navíc v případě, že naše síly na něco nestačí spolupracujeme s předními odborníky v České republice i zahraničí, aby se Vašemu mazlíčku dostalo té nejlepší možné péče.

Nejmodernější vybavení

Vlastníme nejmodernější vybavení a naši lékaři postupují podle nejnovějších a nejkvalitnějších postupů. Díky nim nabízíme nejkvalitnější péči ve veterinárních oblastech jako ortopedie, neurologie, onkologie, stomatologie a spoustu dalšího.

animal clinic praha

Dlouholetá tradice

Naše klinika je v provozu už od roku 2003, kdy jsme začínali jako malá ordinace. Už tehdy jsme ale začínali zavádět více a více moderních technologií, včetně těch, které v té době nebyly ještě rozsáhlé, jako například artroskopii v roce 2006, kdy byl tento veterinární obor stále ještě v plenkách. Díky tomu jsme stále jedno z hlavních referenčních center pro veterinární artroskopii v České i Slovenské republice. Stejně tak jsme byli jedni z prvních v poli veterinární fyzioterapie, už v roce 2003 jsme byli prvním veterinárním pracovištěm, které disponovalo prostorným bazénem pro akvaterapii psů. Máme tak v těchto oborech spoustu zkušeností.

Příjemná klinika pro lidi i zvířata

V současnosti naše klinika zaujímá více než 600 m2 a je příjemně vybavená, abyste se v ní dobře cítili Vy i Vaši mazlíčci. Navíc jsou provozní prostory z velké části bezbariérové. Poskytněte Vašim mazlíčkům tu nejkvalitnější veterinární péči u nás!

Pin It on Pinterest