pelech pro psa na ven

Venkovní pelech pro psa lze umístit prakticky kdekoliv. Na malém balkoně, lodžii, terase nebo pod pergolou. Zvláště na přelomu jara a léta se pejskům líbí venku a určitě není důvod nechávat je přespávat doma, když se přímo nabízí možnost kontaktu s přírodou. Pobyt na čerstvém vzduchu je vhodný nejen pro děti, dobrý pelíšek v závětří pro plemena žijící venku je do začátku nezbytností. Co je u pelechů důležité? Hlavně robustní materiál, jenž odpuzuje vodu, respektive vzdušnou vlhkost a snadná manipulace, relativně jednoduchá údržba, dostatečné pohodlí. Pokud najdete variantu, která všechno splní a vyhovuje i rozměrově, není co řešit!

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Prostorné a luxusní pelechy s vyjímatelným polštářem

Venkovní pelech pro psa je vhodný i pro další zvířata, ale zůstává pravdou, že kvůli svým rozměrům je určen hlavně větším psím plemenům, resp. těm, kterým nevadí pobyt venku. Potah z polyesteru s měkkým polštářem uvnitř, se kterým nebude pohodlí jen neurčitým termínem, ale příjemnou realitou. Příjemnější pobyt na zahradě nebo v kotci, trochu ochlazení v parných dnech nebo prostě jen odpolední hovění si ve stínu pod stromem, to vše v jednom může být, pokud vyberete ten pravý. Jak na to?

Jak vybrat pelech pro psa

Venkovní pelech pro psa je v dostání v mnoha různých velikostech, materiálech a pochopitelně se nemyslí jen na obří plemena psů, ale i na ta nejmenší. Jak by měl být takový pelíšek velký? Ideálně volte takovou velikost, která bude dostačující nejen pro štěně, ale i pro dospělého psa v budocnosti. Pokud však plánujete pelechy obměňovat, můžete pořizovat velikost dle aktuální velikosti psa.

Odolný materiál hraje první ligu

Pelech pro psa musí v první řadě disponovat odolným materiálem. Nabízí se zde možnosti jako plastový pelech, nebo látkový pelech pro klidné spaní. Barva je vlastně spíše druhořadá a psa nebude zajímat. Investice do kvality se rozhodně vyplatí, nejde obvykle o větší výdaj, než je měsíční stravné vašeho psího kamaráda. Proč potom nedopřát pro kvalitní odpočinek něco opravdu top? Pelech velkých rozměrů se vejde na zimu i do bytu, ale v létě určitě může být dominantou pravé strany vašeho balkonu, která je účelně vyhrazena pro psí odpočinek. Nakonec, nezaslouží si právě tohle náš čtyřnohý kamarád?

 

 

[seznam_libisemi_shortcode]

Autor: Jiří Tobiáš | Foto: unsplash.com |

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest