ukliďnující připravky pro psa

V moderní době mohou naši psí přátelé zažívat poměrně dost stresových situací. Nejen během silvestrovské noci, ale i při návštěvě veterináře nebo předtím, než se chystáte na cestu autem. Psí povaha je stejně nevyzpytatelná a křehká jako lidská, potýká se s řadou problémů, někdy se projevuje i agresivně. Jak tedy pejska uklidnit, aby se nebouřil, nekňučel a neštěkal? Existují preparáty, které nám s tím hodně pomohou. Výhodou je, že jsou na přírodní bázi, tedy bez zbytečné chemie, a protože nebudou návyková, mohou se užívat i pravidelně.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Potlačit stres i vnitřní neklid je důležité

Najdete je v mnoha online obchodech i kamenných zverimexech, sedativa pro psy si poradí s nežádoucí agresivitou a dokáží i potlačit úzkosti a strachy, které mohou být doprovodným jevem nejen při změně domácnosti, ale i stresující návštěvě u veterináře. Ruku na srdce, copak vy se snad nebojíte zubaře? Psí duše je vlastně ze stejného těsta jako ta vaše, proto se nedivte, když pejskovi bude vadit lékařská prohlídka, nadměrný hluk, rychle jedoucí auta, ale například i zdánlivě „obyčejná“ bouřka.

Sedativa pro psy jsou obvykle k dostání ve formě tablet, které jsou často ochucené a bývají velice dobře přijímány. Například sýrové příchuti neodolá žádný psí gurmán. Pokud byste se setkali s preparátem, jenž ochucený není, pomoc je celkem snadná – přimíchejte je do pamlsku.

Sypká sedativa pro psy

Bylinky a nic jiného – podrážděnost bude potlačená, přílišný temperament zkrocený, stačí obvykle jen chvilka, nástup přichází v řádu desítek minut. Výstava nebo ohňostroj o silvestrovské noci, to mohou být chvíle, které jsou velkou zátěží pro psí psychiku. Obsahem podobných přípravků bývají například esenciální aminokyseliny, jež najdeme i v zeleném čaji. Zklidňující účinky trvají řádově hodiny, takže pomohou přečkat cestu autem nebo návštěvu u lékaře, výstavu, kde je spoustu dalších psů, pachů a situací, na které nemusí být psí introvert dobře stavěný. Výhodou je, že sedativa pro psy je možné podávat i velmi pravidelně, přípravky na trhu jsou přírodní a nenávykové. Hledáte ten správný? Jistě vám poradí i veterinář

[seznam_libisemi_shortcode]

Autor: Jiří Tobiáš | Foto: unsplash.com |

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest