cestovní tašky pro psy

Cestování se psem je někdy trochu komplikované. Přepravní tašky pro psy mohou s transportem malých plemen pomoci. Pokud doma máte menší psí plemeno, dozajista se vám takováto taška bude hodit. Také přeprava v MHD může být snadnější. Zvláště, pokud jde o štěně nebo naopak starší zvíře, jemuž nedělá společnost mnoha lidí příliš dobře. Unavený pejsek půjde do batohu nebo tašky, kde si odpočine a veškerá vaše práce bude jenom poponést zavazadlo u další zastávky…

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

A podle čeho si je vlastně vybírat?

Je pravda, že přepravní tašky pro psy mohou být víceúčelové, posloužit pro jednodušší transport koček, fretek, králíků a dalších domácích zvířat. Využít se dá i během chvil, kdy nikam necestujete a chcete mít jen po ruce praktický pelíšek. Váš čtyřnohý kamarád si na něj alespoň lépe přivykne. Pokud je vybíráte, musíte mít jasno nejen v ohledu materiálu, ale především ve velikosti budoucího pasažéra. Na trhu jsou totiž různé modely a ty mají své limity. Kočka a malý pes do maximálně 4, 6 nebo i 7 kg (v určitých případech je k mání i model do 9-10 kg hmotnosti), je jasné, že větší pejsci už musí spíš vyrazit po svých.

 

Praktické přepravní tašky

Přepravní tašky pro psy hrají všemi barvami a oblíbeným materiálem je u nich zejména nylon, jenž se snadno udržuje, čistí a je také poměrně lehký. Cirkulaci vzduchu v teplých letních dnech zajišťuje síťovina, díky nastavitelným ramenním popruhům si nastavíme velikost podle představ. I když působí lehce, je mikrovlákno odolným materiálem, který bude pohodlný i pro vašeho psího přítele. Cesta k veterináři nebo krátký výlet do přírody, při němž strávíte půlhodinku v příměstském vlaku, bude potom zcela bez problémů.

Praktická boční kapsa na doplňky

Výrobci přepravních tašek pro psy myslí i na praktické věci. Můžete tedy počítat s malými kapsami na boku, kam se uloží třeba doklady, mobil, vodítko nebo další věci. Díky prostornému okénku se u některých modelů mohou pejsci dívat i na cestu, takže neztrácí přehled o dění venku. Snadněji si pak zvyknou na podobný způsob přepravy a vás pak nebude nic limitovat. Přepravní tašky jsou skvělou pomůckou, kterou budete využívat denně.

 

 

[seznam_libisemi_shortcode]

Autor: Jiří Tobiáš | Foto: unsplash.com |

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest