Jsou to dokonalí společníci: vyslechnou nás, aniž by měli jakékoliv zbytečné poznámky, nechají si beze slov líbit téměř jakékoliv zacházení a přitom na nás každý den věrně čekají doma. Řeč je samozřejmě o domácích mazlíčcích a nezáleží na tom, zda máme právě na mysli psy nebo snad morčata. Jednu věc si však musíme připustit: sežerou toho dost. Granule, konzervy, kapsičky, vaničky, pamlsky,… zkrátka, do zverimexů abychom chodili snad dennodenně. Mohli bychom jim to odpustit, vždyť to je asi to jediné, co od nás striktně vyžadují, na druhou stranu – přiznejme si, kdo na to má stále myslet?

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Co bude dnes v misce?

Při nákupu jídla pro sebe už na své „chlupáče“ často zapomínáme, takže ubohá zvířata nezřídka tráví noc s prázdným žaludkem. V lepším případě úspěšně vyloudí kus šunky nebo salámu, případně upraveného masa – ale jak víme, to nesvědčí ani jim, ani našemu svědomí. Snad každého majitele nějakého toho domácího mazlíčka (či mazla) jistě již nespočetněkrát napadlo, o co příjemněji bychom si žili, kdyby existoval někdo, kdo by to udělal za nás. Takové pravidelné zásilky chovatelských potřeb by se jistě hodili.

Ideální by bylo užívat si se svými svěřenci maximum času, zatímco o nákup krmiva by se mohl postarat někdo jiný. Pokud při čtení těchto řádek souhlasně pokyvujete hlavou, pak vězte, že taková služba už existuje!

Skutečný klub pro pejskaře

Jedná se o čerstvou novinku na českém trhu, pro inspiraci si však její tvůrci z týmu Pesklub.cz došli za oceán, kde už podobné podnikání na internetu slaví úspěch. U nás jsou zatím jediní, i proto se jedná o vskutku zajímavou novinku, která skýtá velký potenciál. Díky přibývajícím zákazníkům se navíc stále zdokonaluje v reakci na jejich podněty. Čím dál víc majitelů domácích zvířat se totiž ujišťuje o tom, jaké výhody může unikátní služba poskytnout. Princip je velice jednoduchý: po registraci na serveru pesklub.cz, který nabízí sortiment chovatelských potřeb, vyplníte nezbytné údaje.

Registrace je zdarma a bez dalších závazků. V nabídce pak lze zvolit konkrétní typ krmiva pro psy nebo kočky (kromě granulí zde naleznete velký výběr konzerv, pamlsků, ale i hraček – celá nabídka čítá více než tři tisíce položek a každodenně přibývají nové) a také opakování, tedy termín, kdy mají zásilky být doručovány. To záleží na jednotlivých chovatelích a jejich svěřencích.

Pravidelná dodávka krmiva

Páníčci zpravidla již mívají přehled, kolik je toho zvíře (či zvířata) schopno zkonzumovat a za jak dlouho. Je na vás zvážit, zda se vyplatí dodávat pejskovi krmivo častěji v menších dávkách, nebo pravidelnou zásilku obdržet například jen jednou za dva tři měsíce, zato vydatnou. Týden před očekávaným příjmem zásilky vždy obdržíte e-mail, který buď potvrdíte, nebo můžete zásilku včas ještě zrušit, pokud zrovna není potřeba zásoby doplnit.

Co se děje v případě, že na upomínku kývnete? Když se rozhodnete, tým pesklub.cz vybere kvalitní a čerstvé zboží a doručí jej na domluvené místo. Čerstvost je namístě podtrhnout, neboť na rozdíl od sortimentu v kamenných obchodech, jehož kvalita může být nevalná, specialisté z pesklub.cz zboží vyberou až těsně před tím, než ho doručí.

Důležité je také vědět, že svou objednávku nemusíte na začátku nastavit závazně – naopak, jestliže se například rozhodnete, že tento týden si vás pes zaslouží konzervu kuřecí, zatímco doposud se živil hovězími, není nic snazšího. Kromě přesného složení objednávky můžete pozměnit i termín dodání pravidelnost zasílání. Doprava je zdarma, jestliže si objednáte zboží v hodnotě vyšší než 1500 korun, a zcela zdarma v případě osobního odběru na výdejním místě v Praze 10.

Lze také využít služeb České pošty nebo doručovací služby PPL, v obou případech s mírným poplatkem za dobírku. Když už jsme u té finanční stránky věci – služba se z tohoto pohledu jednoznačně vyplatí, sortiment pesklub.cz nabízí totiž cenově výhodnější nabídku než v kamenných obchodech, srovnatelné s jinými českými e-shopy. Školený personál navíc ochotně pomůže a poradí, pokud si nejste jisti s výběrem správného krmiva nebo s tím, jak celá služba vlastně funguje.

[seznam_libisemi_shortcode]
[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest