kurzy pro psy

Rozhodli jste se pořídit si štěně a k základnímu výcviku se chcete postavit co možná nejzodpovědněji? Brožurky, příručky a literatura k tématu určitě nebude od věci. Ve světě chovatelů psů je jasné, že platí hlavně vizuální ukázka. Když si dobře zažijete určitý povel, na který zvířata potom kladně zareagují, budete mít sami ze sebe radost a výcvik půjde od A do Z pěkně podle původního plánu. Co všechno se naučíte v online kurzech zaměřených na vzdělávání malých pejsků?

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Online výuka pro psy

Krátká videa, díky nimž se naučíte, jak jít na věc co nejlépe. Online psí škola pomůže a poradí nejen začátečníkům z řad chovatelů, ale i těm mírně pokročilým, kteří si chtějí ověřit, zda dělají vše správně podle zkušených psovodů. Jak vybírat odměny a jak si hrát s pejskem? Co použít k mentální stimulaci psa k dalšímu rozvoji? I zvíře má svou osobnost. Měli byste se starat o to, aby pro něj byla online psí škola opravdu hra. Hra, která ho bude maximálně bavit. Motivování je jen na vás. Nejste sice fotbalový či hokejový trenér a vaše práce nebude vidět prakticky hned. Na druhou stranu, jakákoliv větší nedůslednost v psí výchově bude znamenat stres a nepříjemné situace do budoucna pro majitele i jeho blízké okolí. Proč tomu nepředejít včasnou prevencí, že?

Naučte se povely

Velkou otázkou jsou povely. Pokud vám má dát online psí škola v něčem dobrou zpětnou vazbu, pak je právě tato problematika na prvním místě. Pokud bude pejskovi vše naprosto jasné už na začátku, ušetříte nejen čas, ale i zbytečné nervy. Zvláště když nepatříte k nejtrpělivějším a dobře to o sobě víte. Díky této výuce po internetu se naučíte i další věci. Například jak stimulovat zvíře, aby mu nevadila návštěva u lékaře a prožíval ji co nejlépe. Jak přivolat a jak nasadit obojek, chování na vodítku, socializace s cizími zvířaty nebo dalšími zvířecími členy domácnosti. To vše jsou důležité otázky a online výuka je pomůže zodpovědět…

Autor: Jiří Tobiáš | Foto: unsplash.com |

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest