Chcete mít ze svého pejska opravdového fešáka? Byli byste rádi, kdyby se za ním otočily všechny fenky v ulici? To přitom není vůbec žádná banalita, sebevědomí Vašeho mazlíčka je totiž velice důležitou záležitostí. A pokud chcete držet krok s konkurencí, hodil by se nějaký ten pěkný obojek, co říkáte? Naše obojky pro psy jsou nejen elegantní, ale i praktické. Pejskovi nebudou v žádném případě bránit v pohybu nebo ho jinak omezovat, vlastně ho nebude ani cítit. Zvolit si můžete nejen typ a velikost obojku, ale například i výšivku, na které bude uvedeno nejen jméno Vašeho psího miláčka, ale například sem můžete nechat vyšít i telefonní kontakt, kdyby se náhodou pejsek zaběhl. Nakonec, i to se může někdy stát, nikdy neříkej nikdy.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Obojek s kontaktem na chovatele

Jako výšivku lze ale zvolit například i symbol psích tlapek, hvězdiček nebo jiných ozdob. Ale přeci jen, ruku na srdce, nebude ten kontakt přeci jen praktičtějším řešením? I obojky pro psy je třeba barevně sladit s okolím, takže pokud třeba chodíte pejska venčit v modrém, rozhodně neuškodí výšivka ve stejné barvě. Zvolit si kromě jiného můžete i materiál a barvu podšívky, která je samozřejmě voděodolná a vhodná tedy snad do každého počasí.

 

V případě, že žijete ve městě, je možné doplnit na obojek i nějaký ty reflexní prvky. Stačí trochu mlhy nebo šera a nepříjemnosti s cyklistou nebo jedoucím autem mohou být na světě. „Odrazky“ tomu ale pomohou zabránit, osvědčily se totiž ve velkém už na dětských batozích, tak proč ne na psích obojcích? Vždyť pes je v hustém městském provozu stejně ohrožený, jako malé dítě. V naší nabídce můžete volit z klasického, polostahovacího či uzavřeného obojku. Například právě polostahovací obojek je vhodný pro mladší psy, uzavřený obojek je dobrou variantou hlavně pro ty pejsky, kteří neleží jen tak někde na gauči a raději zajdou se svým páníčkem na agility.

[seznam_libisemi_shortcode]

Autor: Jiří Tobiáš | Foto: unsplash.com |

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest