Jak krmíte Vašeho psa? Dáváte mu zbytky z večeře a doufáte, že bude vše v pořádku? Takto by to ale být rozhodně nemělo. Na trhu dnes existuje celá řada specializovaných granulí pro psy, které nevyjdou na nijak horentní sumy a navíc prospějí psí vitalitě více, než kus řízku s bramborovou kaší.

Vyzkoušejte například granule pro psy značky Eukanuba,. Eukanuba nabízí nutričně vyvážené složení a dostatek vitamínů a minerálních látek, které každý pes denně potřebuje. Prim zde hraje hlavně vysoký obsah drůbežího masa. Maso dodá Vašemu pejskovi dostatek živočišných bílkovin – na druhou stranu toto krmivo obsahuje i snížený obsah tuku, takže se nemusíte bát, že pes začne nějak závažněji přibírat na váze – tedy pokud mu nehodláte podstrojovat ještě něčím vysoce kalorickým.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Průvodce výběrem krmiva

Pokud nevíte, jaké granule pro psy byste vlastně měli přesně objednat, nevadí. Vyzkoušejte tedy našeho průvodce. Stačí zadat odpovědi na několik jednoduchých otázek. Stáří psa, jeho plemeno, případné zdravotní neduhy a rovněž i četnost fyzické aktivity. Během okamžiku se dozvíte, které granule jsou právě pro Vašeho psa ty vůbec nejvhodnější. Kdybyste chtěli poradit s výběrem krmiva ještě podrobněji, stačí využít naši infolinku. Ta je k dispozici od pondělí do pátku mezi osmou a šestnáctou hodinou.

Základní dělení granulí

Základní dělení granulí je na verzi pro štěňata (Eukanuba Puppy Large), dospělé psy (Eukanuba Adult Large) a psí seniory nad sedm let věku. Pokud chcete svému pejskovi dopřát opravdu kvalitní stravu, která mu zajistí duševní i fyzickou svěžest po spoustu let, měli byste začít určitě přemýšlet nad granulemi značky Eukanuba!

A v neposlední řadě, výcvik každého psa je jak pro něj, tak i pro majitele poměrně náročnou záležitostí. Není proto důvod učenlivého psa nějak neodměnit. S objednávkou krmiva můžete vzít při jednom i nákup pamlsků, zkuste třeba suchary Eukanuba.

[seznam_libisemi_shortcode]

Autor: Jiří Tobiáš | Foto: unsplash.com |

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest