Péči o svého čtyřnohého miláčka věnuje zaslouženou pozornost nejeden majitel psa. Kromě správného krmení, pravidelných očkování a dalších nutných náležitostí je nezbytné se správně starat také o psí srst. A protože je nevhodné používat pro tyto účely šampony určené pro lidi, existují firmy vyrábějící specializované kosmetické přípravky přímo pro psy.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Speciální kosmetika pro psy

Mezi tyto firmy se řadí i italská značka IV San Bernard, která působí na trhu již přes patnáct let a má dlouholetou tradici ve výrobě prostředků pro psy. A mezi chovateli jde o oblíbenou značku, protože zvolila atraktivní přístup a má širokou nabídku sortimentu. Cílem společnosti Iv San Bernard je zachování dobré italské pověsti.

Protože má každé plemeno své specifické požadavky na péči o srst, vyvinula firma šampony a kondicionéry pro psy s různými typy srsti. Na své si tak přijdou majitelé dlouhosrstých plemen, jakým je například zlatý retrívr, ale také chovatelé psů s kratší srstí. Speciální skupinou z pohledu celkové péče, nejen péče o srst, jsou štěňata. Ta jsou citlivější, a proto se péči o jejich srst musí věnovat zvýšená pozornost. V San Bernard to vědí, a proto vyvinuli speciální řadu přímo pro štěňata.

Šampóny a kondicionéry pro psy

Dalším povedeným kouskem je rozlišení kosmetiky podle toho, jakou barvu srsti pes má. K dispozici jsou šampony pro psy s bílou, černou a šedou srstí, které pomáhají srst regenerovat a zachovat si svou přirozenou barvu. Samozřejmě můžete svůj případný nákup rozšířit ještě pro kondicionér pro psy, pokud chcete mít jistotu, že srst vašeho psa bude opravdu v nejlepší kondici.

Všechny šampony pro psy z produkce firmy Iv San Bernard jsou vysoce kvalitní a navíc cenově výhodné. Můžete si vybrat z různých objemů, od 250 mililitrů až po velký pětilitrový kanystr. Se šampony pro psy a kondicionéry od firmy Iv San Bernard budete zaručeně spokojeni.

[seznam_libisemi_shortcode]

Autor: Jiří Tobiáš | Foto: Pixabay.com

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest