Obyčejné vysavače už jsou dávno překonanou technologií. V dnešní době se do domácností čím dál tím víc začínají pomalu rozšiřovat vysavače robotické, které oproti těm běžným zvládnou pracovat, aniž by je musel někdo vést, a váš byt vám uklidím, aniž byste na vysavač museli sami sáhnout. Obyčejné robotické vysavače si ale s některými věcmi nemusí poradit. Majitelé domácích mazlíčků jistě vědí, jak je obtížné odstranit z podlahy chlupy, které tam mazlíčci zanechají. Běžný robotický vysavač by si s nimi neporadil, ale pro robotické vysavače na psí chlupy řady PET je to hračka. Jsou totiž speciálně navržené přímo pro účely vysávání psích chlupů.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Vysavače na psí chlupy PET

A proč jsou robotické vysavače s označením PET vhodné na vysávání chlupů mnohem více než běžné klasické i robotické? Psí a jiné zvířecí chlupy se od prachu a běžných nečistot liší. Proto bylo nutné vysavače řady PET navrhnout tak, aby dokázaly z podlahy chlupy odstranit, a samozřejmě zvládat i další nečistoty.

Řada PET je proto vybavena výkonnějšími motory, které bez problému zvládnou vyvinout takový sací výkon, aby na čištěném povrchu nezůstal ani jediný chloupek. Vylepšené jsou také sběrné kartáče, které sbírají chlupy z podlahy. Aby bylo možné odstranit jemnou i hrubší srst, jsou ve spodní části umístěny dva proti sobě rotující kartáče. Tím je zajištěn maximální efekt. Aby bylo možné nečistoty a chlupy odstranit i z bezprostřední blízkosti zdí, je na boku vysavače umístěn ještě malý rotující kartáček, který vyčistí i těžce dostupná místa.

Protože zvířecí chlupy jsou rozměrnější než prach a běžné nečistoty a zaberou spoustu místa, jsou vysavače řady PET vybaveny velkokapacitním sběrným košem, který je oproti běžným robotickým vysavačům větší a pojme tak více nečistot. Využitelnost vysavačů řady PET je obrovská. Skvěle vyčistí jak běžné plovoucí podlahy, ale poradí si také s běžnými koberci, do kterých se chlupy rády pevně usazují. Pokud tedy máte domácího mazlíčka a nechcete si dále s vypadanými chlupy lámat hlavu, robotický vysavač řady PET je skvělou volbou.

[seznam_libisemi_shortcode]

Autor: Jiří Tobiáš | Foto: unsplash.com |

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest