Představte si situaci: je pozdní večer, bydlíte za městem. Najednou zjistíte, že je vašemu pejskovi nějak špatně – zda se, že se něčím přiotrávil, nevíte však přesně, čím. Voláte veterináři – ten vás „překvapivě“ nemůže vzít hned, pouze ráno.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Veterinární balíček pro psy

Je to trochu zoufalá situace? Ano, pokud nemáte v lékárničce EnteroZOO.     

Jestli máte vícečlennou rodinu, tak zcela jistě máte doma lékárničku s léky a přípravky, které mají pomoci v akutních zdravotních případech. Máte-li doma mazlíčka – počítejte s tím, že ten taky potřebuje svůj „veterinární balíček“. Jeden z přípravků, který by tam neměl chybět, je gel EnteroZOO.

 

EnteroZOO je dietetický veterinární přípravek s prokázanou schopností adsorbovat toxiny. V jeho složení nenajdete konzervanty ani jiné přidané látky, což znamená, že jeho aplikace nezmění stav zvířete k horšímu a nevyvolá té či oné nepříznivé následky.

 

Další dobrou zprávou je, že pokud vsadíte na EnteroZOO, zabezpečíte zdraví vašeho miláčka ve více situacích. Z toho vyplývá, že už nemusíte utrácet za nespočet prostředků, které pak třeba ani nestihnete využít – stačí koupit jeden.

Gel EnteroZOO je totiž schopen:

 

–         zmírnit průběh otrav různého původu, průjmů a alergií.

–         zlepšit kondici a celkovou odolnost zvířete, hlavně na podzim a v zimě.

–         snížit škodlivé účinky při léčbě antibiotiky, například po operačních zákrocích.

–         urychlit hojení drobných a vážnějších poranění.

 

Čím to je, že ten přípravek je natolik multifunkční? Základem jeho složení je organická křemičitá sloučenina a čistá voda – tvoří spolu unikátní střevní adsorbent, který na sebe dokáže navázat nejen škodliviny, ale taky alergeny a patogenní bakterie a víry. Odvádí je z těla ven zcela přirozeným způsobem, tj. se stolicí. Ve výsledku to vede k rapidnímu zlepšení celkového zdravotního stavu zvířete.

 

„Podat nemocnému zvířeti nějaký přípravek – no, pojďte to zkusit raději sami“, řekněte vy. Je na řadě další dobrá zpráva: gel EnteroZOO nemá chuť ani zápach, takže zvířata jej zpravidla přijímají bez jakýchkoliv problémů. Přípravek lze aplikovat přímo do tlamy nebo podat s pamlskem, přimíchat do krmiva nebo vodného roztoku.

 

Komu všemu EnteroZOO pomůže? Ať už máte psa či kočku, papouška, křečka, potkana nebo vlastníte farmu, kde vám pobíhají tělata, kozy a ovce, EnteroZOO se vám bude každopádně hodit. Ten přípravek lze podávat všem zvířatům, liší se jenom dávkování, a to v závislosti na druhu zvířete a jeho váze. Podrobnější informace najdete v příbalovém letáku a na webu www.enterozoo.eu.

[seznam_libisemi_shortcode]

Autor: Jiří Tobiáš | Foto: Pixabay.com

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest