Léto je tu a s ním i vysoké letní teploty, které však nepřidělávají vrásky pouze lidem. Vedra trápí i naše domácí mazlíčky – ale zkuste se na trhu poohlédnout po něčem, co by ulevilo horkem znaveným psům! Naštěstí firma Aquacool keeper vede v patrnosti i „zvířecí zákazníky“. V sortimentu se tak objevila produktová řada výrobků pro koně a psy. Druzí jmenovaní jistě ocení novinku, kterou je chladicí podložka pro psy. Velikostně je pochopitelně přizpůsobena široké škále psích plemen, takže páníčci mohou vybírat z celkem pěti různých velikostí a několika barevných variant.

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

O co se jedná?

Belgický výrobce, firma Aquacoolkeeper GbmH, přišla na trh s geniálně jednoduchým nápadem, který využívá prosté fyzikální zákony. Svou kolekci ochlazujících doplňku (podložky, bandáže, šátky, vesty, kravaty, ale třeba i sedáky na židli apod.) založila na nápadu použít vlastnosti unikátního gelu HydroQartz™, který funguje po ponořené do chladné vody tak, že absorbuje vlhkost. Během několika desítek sekund se aktivuje mechanismus, který následně poslouží několik dnů (uvadí se 3-5 a lze používat opakovaně).

Chladící produkty pro psy

Majitelé mohou svým psům navíc dopřát i další výrobky, konkrétně vesty nebo šátky. Psi, kteří se nemohou potit, totiž v mnoha případech snášejí vedro ještě o něco hůře než my lidé, a přesto na ně často zapomínáme. S unikátními chladicími produkty se nám to již nestane. Stačí psovi ráno připnout speciální šátek či ho obléknout do vesty a připravit mu chladicí podložku. Zvíře se bude díky jednoduché vychytávce cítit mnohonásobně lépe.

I vy se můžete zchladit jestliže si v horkém počasí na hlavu zavážete šátek od firmy Aquacoolkeeper nebo na krk pověsíte jejich speciální kravatu, ucítíte na vlastní kůži, jak gel absorbuje teplo z vašeho těla a odpaří ho, takže vám se rázem uleví. Produkty z řady Aquacoolkeeper lze využívat opakovaně, doporučuje se vždy večer před plánovaným použitím namočit konkrétní výrobek do vody (aby stihl vyschnout).

[seznam_libisemi_shortcode]

Autor: Jiří Tobiáš | Foto: unsplash.com |

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest