Calibra Life je nový název pro superprémiové krmivo pro psy, které vychází z řady granulí Calibra Dog Hypoallergenic. Základní fylozofií nové řady je vysoký podíl masa a vysoká nutriční hodnota krmiva. Krmivo Calibra Life obsahuje ideální poměr základních surovin i všech zdraví prospěšných aditiv je vyladěný na míru pro každou věkovou kategorii. Produktová řada je zkrátka předurčená k tomu, aby provázela pejska po celý jeho život. Je to prostě Life…

[dogslife_add_seznam_add zoneid="248447" width="480" height="480" mobile="yes"]

Výhody řady Life

– vysoký obsah masa – až 52 %

– až 90 % bílkovin živočišného původu

– 100 % monoprotein – ve variantách kuře/jehně

– Low Grain – pouze rýže

– nejvhodnější zdraví prospěšná aditiva

Složení nové řady Life

Krmivo Life je postaveno na nejkvalitnějších vysoce stravitelných surovinách. Celkové složení s jedním hlavním zdrojem proteinu – kuřecí/jehněčí maso – a jedním hlavním zdrojem sacharidů – rýže – snižuje pravděpodobnost alergické reakce na krmivo.

Do nové řady Life byly přidány laktobacily –  Lactobacillus acidophilus, a to v inaktivované podobě, s označením Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivovaný (s tzv. paraprobiotickým efektem). To znamená, že obsahuje stejné součásti jako živé bakterie lactobacilu, které se běžně vyskytují ve střevě, a vykazuje podobný efekt.

 

Co je Lactobacillus acidophilus

Lactobacillus acidophilus je probiotikum, tedy živá bakterie, která je běžně součástí přirozené střevní mikroflóry. Jako součást ekosystému trávicí soustavy napomáhá:

– trávení,

– udržování zažívací rovnováhu,

– posilování ochranné bariéry střevní stěny před patogeny, škodlivými látkami a jejich vstřebáváním.

Má tak pozitivní vliv na dobré zažívání a tudíž imunitní systém.

Jelikož působením okolních vlivů (léky, špatná strava, toxiny apod.) může docházet k nerovnováze střevní mikroflóry, je vhodné probiotikum neustále doplňovat.

[seznam_libisemi_shortcode]
[dogslife_add_seznam_add zoneid="248456" width="480" height="480" mobile="yes"]

Pin It on Pinterest