Inzerce psů

Darujete, či prodáváte štěně, nebo naopak chcete koupit pejska? Zkuste inzerci psů na dogslife.cz. Inzerát do psí inzerce můžete vložit rychle, zdarmaBEZ registrace klidně i z mobilu. Pro zveřejnění inzerátu je nutné pouze zadat všechny povinné údaje, které jsou označeny hvězdičkou. Inzerát necháváme viditelný po dobu 180 dní. Pokud však není inzerce aktuální, skrýváme ji dříve.

Neexistují žádné inzeráty odpovídající vašim kritériím vyhledávání.

Psí inzerce zdarma

Rozhodli jste se pro tento velký krok a chcete váš domov obohatit o přítomnost čtyřnohého kamaráda? S námi si jistě vyberete toho pravého. Inzerce psů na dogslife.cz je oblíbenou destinací nejen odborných chovatelů, kteří hledají ideální protějšek pro krytí fenky, ale i budoucích hrdých majitelů psího mazlíčka. Pro snadný kontakt mezi chovateli můžete v detailu inzerátu najít přímé spojení na inzerenta.

V rámci bezpečnosti rozhodně nedoporučujeme nikomu posílat peníze předem na účet. Server Dogslife.cz neprovádí výkup, ani jinak nezasahuje do obchodní činnosti spojené s obchodem mezi inzerentem a zákazníkem. Z tohoto důvodu neneseme odpovědnost za případné škody. 

Darování psa

V životě člověka mohou nastat situace, kdy se již nedokážete postarat o svého psa. V těchto případech doporučujeme zvážit dvě možnosti. Umístění psa do útulku, kde bude mít dostatečnou péči a zdravotní dohled, nebo nabídnout psa v naší sekci psi k adopci. Pro psa je jakákoliv změna prostředí náročná, tím spíš, pokud změna proběhne hned několikrát. Adoptování psa tak může proběhnout postupně a pro psa příjemněji.

Nejlepší krmivo pro psy

Pomozte nám najít to nejlepší krmivo pro psy